Програми

Програми

До перемоги

Програма для тих, хто прагне присвятити себе спорту вищих досягнень. Метою яких є досягнення максимальних, рекордних спортивних результатів.

 

Вчись перемагати

Велика спортивна перемога гартується щоденними маленькими перемогами. Тому, програма “Вчись перемагати” розрахована для тих, хто готовий долати внутрішні та зовнішні, великі та малі перешкоди, хто прагне самовдосконалюватись та самералізуватись в умовах занять дзюдо.

Спортивно-оздоровчий табір

Програма табору спрямована на підвищення рівня фізичної підготовленості, оздоровлення спортсменів, формування морально-вольових якостей та почуття колективізму.

Ветерани дзюдо

Програма для колишніх дзюдоїстів, які хочуть продовжувати вдосконалювати свою технічну та фізичну підготовленість, для кого дзюдо стало не просто видом спорту, а  стилем життя.

Індивідуальні Заняття

Програма розрахована для тих, кому потрібна додаткова допомога тренера. Якщо Ви почуваєтесь недостатньо впевнено на групових заняттях, Ваші самостійні тренування не дають результату, Вам необхідний вихід на новий якісний рівень підготовки, персональна тренування – це те, що Вам потрібно!